BME Online Nyílt Napok 2021

A pályaválasztást segítő programokkal várjuk a továbbtanulás előtt állókat a november 26-án nyíló műegyetemi Online Nyílt Napokon. A jelenlegi pandémiás helyzetre való tekintettel rendhagyó formában rendezik meg a középiskolásoknak és a Műegyetem képzési lehetőségei iránt érdeklődőknek az idei nyílt napot: az eseménysorozat az online térbe költözik, a jelenléti rendezvény a járványhelyzet miatt elmarad.

A BME 2021. november 26-án nyitja meg az Online Nyílt Napokat, amely kiváló tájékozódási lehetőséget ad a pályaválasztás előtt álló diákok számára a döntésük meghozatalához.

Az online eseménysorozat regisztrációs felülete már elérhető az érdeklődők számára. (Jelentkezni a „Regisztráció” menüpont alatt néhány adat megadásával lehetséges.).