MSc felvételi

MSc felvételi 2024 szeptemberi kezdéssel

A TTK-ra történő jelentkezés fontosabb dátumai a Fizikus MSc, Orvosi Fizika MSc, Alkalmazott matematikus MSc, Matematikus MSc képzésekre jelentkezők számára.

A Számítógépes és kognitív idegtudomány mesterképzésre jelentkezőkkel a Kognitív Tudományi Tanszék veszi fel a kapcsolatot.

Teendő   Határidő
adatok beküldése (1. sz. adatlap)   2024. április 5.
kreditelismerési táblázat és csatolandó dokumentumok beküldése*   2024. április 20.
többletpontok igazolása   2024. június 20.
súlyozott tanulmányi átlag igazolása   2024. június 20.
Sorrendmódosítás, a felvételi pontszámításhoz szükséges dokumentumok beküldésének végső FELVI határideje   2024. július 10.

* csak azokra vonatkozik, akik nem Fizika alapszakról (Fizikus MSc vagy Orvosi fizika MSc esetén) illetve nem Matematika alapszakról (Alkalmazott matematikus MSc és Matematikus MSc esetén) érkeznek

MSc felvételi 2024 februári kezdéssel

A TTK-ra történő jelentkezés fontosabb dátumai a Fizikus MSc, Alkalmazott matematikus MSc és a Matematikus MSc képzésekre jelentkezők számára.

Teendő   Határidő
adatok beküldése (1. sz. adatlap)   2023. december 10.
kreditelismerési táblázat és csatolandó dokumentumok beküldése*   2023. december 10.
többletpontok igazolása   2024. január 10.
súlyozott tanulmányi átlag igazolása   2024. január 10.
Sorrendmódosítás, a felvételi pontszámításhoz szükséges dokumentumok beküldésének végső FELVI határideje   2024. január 9.

* csak azokra vonatkozik, akik nem fizika alapszakról (Fizikus MSc esetén) illetve nem matematika alapszakról (Alkalmazott matematikus MSc és Matematikus MSc esetén) érkeznek

MSc felvételi 2023 szeptemberi kezdéssel

Teendő   Határidő
adatok beküldése (1. sz. adatlap)   2023. március 20.
kreditelismerési táblázat és csatolandó dokumentumok beküldése*   2023. április 20.
többletpontok igazolása   2023. június 20.
súlyozott tanulmányi átlag igazolása   2023. június 20.
Sorrendmódosítás, a felvételi pontszámításhoz szükséges dokumentumok beküldésének végső FELVI határideje   2023. július 12.