Záróvizsga tudnivalók - 2017/18/1. félév

Tudnivalók a 2017/2018-as tanév őszi félévének záróvizsgáiról és a diplomamunkák, szakdolgozatok leadásáról (a záróvizsgát szervező tanszék/intézet szerint csoportosítva)

ZÁRÓVIZSGA JELENTKEZÉS - minden képzésen

a Neptunban az Ügyintézés/Záróvizsgák menüben (a Záróvizsga időszakoknál a + jelre kattintva jön elő a Jelentkezés opció)

ÉS be kell jelentkezni a záróvizsgát szervező tanszéken/intézetben is.

Mire figyeljenek a záróvizsgázók:

1. Lehetőleg maradjon 7-10 nap az utolsó vizsga és a záróvizsga között. Ha valami nem várt esemény történik és kevesebb idő marad a záróvizsgáig, mindenképpen vegyék fel a kapcsolatot a KTH-s ügyintézőjükkel. (A nevét megtalálják a Neptunban: Tanulmányok -> Képzés adatok )

2. Figyeljenek arra, hogy az utolsó félévben be legyen írva minden megszerzett jegy a Neptunba, illetve minden olyan kurzus mellett legyen valamilyen bejegyzés, amiből nem szereztek jegyet: "aláírva"/ "megtagadva" / "nem teljesítette"

3. A BME TTK Fizikus MSc szakjára és a Matematikus MSc ill. Alkalmazott matematikus MSc szakokra felvételizők számára a záróvizsgán egyúttal a felvételi beszélgetésre is sor kerül.

Képzések

Fizika BSc

Mindenki a Szakdolgozattémáját kiíró anyatanszéken záróvizsgázik. Belső témavezető esetén a témavezető tanszékén, külső téma esetén a konzulens tanszékén.

A szakdolgozat elkészítésének szabályai

Önállósági nyilatkozat

Fizikus MSc

Tájékoztató a diplomamunka szerkesztéséről, alakjáról, beadásáról, Önállósági nyilatkozat

Matematikus BSc, Alkalmazott matematikus MSc, Matematikus Msc, Matematikus » Matematika Intézet

Kognitív tanulmányok mesterszak » Kognitív tudományi Tanszék

Tanszékek

Atomfizika Tanszék

BSc záróvizsga

Dr. Kiss Gábor szervezi a záróvizsgákat, jelentkezni nála lehet személyesen vagy emailben

A záróvizsgákkal kapcsolatos tudnivalókat emailben kapják meg a hallgatók.

A szakdolgozatok leadásának határideje: 2018. december 8. (péntek) 12:00

- elektronikusan (PDF) Kiss Gábornak kell elküldeni

- 2 bekötött példány: Atomfizika tanszék titkársága, Villy Éva

A záróvizsga időpontja: 2018. január 8. 10:00,  FASEM

MSc záróvizsga

Dr. Erdei Gábor szervezi a záróvizsgákat.

A diplomamunka leadásának határideje: 2017. december 22. (péntek) 12:00

- elektronikusan (PDF) Erdei Gábornak kell elküldeni

- 2 bekötött példány: Atomfizika tanszék titkársága, Villy Éva

A záróvizsgára várhatóan  2018. január 22. és 26. között kerül sor.

Elméleti Fizika Tanszék

Záróvizsgára Dr. Kugler Sándor címzetes egyetemi tanárnál lehet jelentkezni emailben vagy személyesen.

BSc záróvizsga

a Szakdolgozat leadásának határideje:

- elektronikusan (PDF)  Kugler Sándornak kell elküldeni 2017. december 8-án (péntek) 12:00-ig

- papíron 2 példányt kérünk leadni az Elméleti Fizika Tanszék titkárságán 2017. december 12-én 12:00-ig

A kitűzött záróvizsga előtt legkésőbb egy héttel a jegyajánlást is tartalmazó témavezetői véleményt is le kell adni.

A záróvizsgákra várhatóan 2018. január 2. és január 26. között kerül sor.

Fizika Tanszék

BSc záróvizsga

Dr. Fehér Titusz szervezi a záróvizsgákat, jelentkezni nála lehet személyesen vagy emailben  a http://fizipedia.bme.hu/index.php/Fizika_BSc_fizikus_specializacio_zarovizsga oldalon felsorolt adatok elküldésével.

Szakdolgozat leadási határideje:

- elektronikusan (PDF) Fehér Titusznak kell elküldeni. határidő:  2017. december 8. (péntek) 12:00

- 2 bekötött példány: Berhidi Júlia, Fizikai Intézet könyvtár határidő: 2017. december 12. (kedd) 12:00

A záróvizsgákra várhatóan 2018. január 5. és 9. között kerül sor.

Matematika Intézet

A záróvizsgák szervezése (minden matematikus képzésen): Dr. Lukács Erzsébet (Algebra tanszék)

Emailben is jelentkezzenek nála a záróvizsgára!

A záróvizsgákkal kapcsolatos tudnivalók itt találhatók.

Szakdolgozatok, diplomadolgozatok leadásának határideje: 2017. december 15. 12:00 (péntek)

- elektronikusan Lukács Erzsébetnek kell elküldeni (kivonat+dolgozat)

- papíron 2 példány + 5 példány rövid kivonat: Sztochasztika tanszék titkársága, Elek Ibolya

A záróvizsgákra várhatóan 2018. január 3. - 26. között kerül sor.

Nukleáris Technika Intézet

Fizika BSc záróvizsga

A szakdolgozat leadásának határideje:

- elektronikusan (PDF) Szabó Verának kérjük elküldeni 2017. december 15-én 12:00-ig

- nyomtatva az NTI titkárságán kérjük leadni 2017. december 15-én 12:00-ig

A záróvizsgákra 2018. január 3. és január 9. között kerül sor.

MSc Nukleáris Technika specializáció záróvizsga

Diplomamunka leadásának határideje:

- elektronikusan (PDF) Szabó Verának kérjük elküldeni 2018. január 8-án (hétfő) 12:00-ig

- kötve/fűzve 2 példányban + 5-5 példány magyar és angol nyelvű kivonatot az NTI titkárságán kérjük leadni 2018. január 8-án (hétfő) 12:00-ig

A záróvizsgákra 2018. január 23. - január 26. között kerül sor.

MSc Orvosi fizika specializáció záróvizsga

Diplomamunka leadásának határideje:

- elektronikusan (PDF) + a magyar és angol nyelvű kivonatot Légrády Dávidnak kérjük elküldeni

A záróvizsgákra 2018. január 23. - január 26. között kerül sor.

Kognitív Tudományi Tanszék

A diplomamunkával és záróvizsgával kapcsolatos tudnivalók itt találhatók.

A diplomamunkák leadásának határideje: 2017. december 4. 16:00 (hétfő)
Egy példányt kinyomtatva a tanszéki irodában kérünk leadni, és elektronikusan is el kell küldeni Müller Csabának

A záróvizsga dátuma: 2018. január 10. (szerda)